جلسات کمیته فرهنگی و پشتیبانی کنگره آیت‌الله تألهی

به گزارش روابط عمومی کنگره آیت‌الله تألهی اولین جلسه کمیته فرهنگی و پشتیبانی با حضور جناب آقای مرادی نور سرپرست اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جلسات بعدی با حضور مدیرکل جدید اداره کل ارشادهمدان جناب آقای دکتر احمدرضا احسانی و رئیس این کمیته، و آقایان شیرمحمدی معاونت فرهنگی اداره ارشاد، ملکی نماینده شرکت سیاحتی علیصدر، خاکسار نماینده سازمان میراث فرهنگی- صنایع‌دستی و گردشگری استان و زواری نماینده موسسه شهید مدنی و دبیر کمیته فرهنگی و پشتیبانی برگزار گردید.

در این جلسات احسانی ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری کنگره ملی آیت‌الله تألهی بر ضرورت هر چه با شکوه تر برگزار نمودن آن تأکید ورزید

دبیر کمیته فرهنگی و پشتیبانی کنگره نیز با تبیین ساختار تشکیلاتی کنگره اظهار داشت: این کنگره می‌تواند اقدام خوبی در جهت معرفی علماء بزرگان و مفاخر شهر همدان باشد.

زواری همچنین بر ضرورت شناساندن شهر تاریخی و دارالمؤمنین همدان به مهمانان این کنگره تأکید کرد.

در ادامه جلسه خاکسار نماینده سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره این عالم ربانی استفاده از ظرفیت کنگره را به‌منظور شناساندن جاذبه‌های تاریخی شهر همدان مغتنم دانست.

ملکی نماینده شرکت سیاحتی علیصدر نیز ضمن حضور در این جلسه پیرامون برگزاری با شکوه کنگره و استفاده از پتانسیل شرکت سیاحتی علیصدر مطالبی را ارائه نمود.

در پایان با تصویب چند طرح مرتبط با وظایف کمیته فرهنگی و پشتیبانی کنگره، جلسه به پایان رسید.

 اهم اقدامات کمیته فرهنگی پشتیبانی:

  • برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهر
  • هماهنگی با کمیته مردمی جهت برپایی نمایشگاه‌های مفاخر و مشاهیر همدان
  • جلسه با مدیر و مسئولان مطبوعات
  • فضاسازی شهری جهت نزدیک شده به تاریخ برگزاری اجلاسیه

 

Go to top